• انتشار: ۸ سرطان ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۴:۵۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 22022
پرینت

جامعه مدنی، از نیروی امنیتی و دفاعی کشور قدردانی کرد

وزارت اطلاعات و فرهنگ و انجمن جامعه مدنی جوانان افغانستان، از نیروی امنیتی و دفاعی کشور به خاطر تأمین امنیت بهتر شهر کابل در روزهای عید سعید فطر، قدردانی کردند.

داکتر کمال سادات، معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز پنجشنبه ۸ سرطان ۱۳۹۶ در کابل گفت: آرامش مردم به ویژه شهریان کابل، حاصل تلاش وزحمات شبانه روزی نیروی امنیتی ودفاعی کشور بوده و لازم است از آنان قدردانی شود.

فردین فدایی، رییس انجمن جامعه ی مدنی افغانستان هم در این نشست تأکید کرد که به جای دامن زدن به تنش های قومی باید در راستای بلند بردن روحیه وحدت ملی و پشتیبانی از نیروهای امنیتی ودفاعی کشور تلاش کنیم.

سالم احساس، معاون معینیت ارشد امنیتی وزارت امور داخله وسرپرست قوماندانی زون ۱۰۱ آسمایی با سپاسگزاری از قدردانی وزارت اطلاعات وفرهنگ و انجمن جامعه مدنی جوانان افغانستان از نیروی امنیتی کشور تأکید کرد که این نیرو با تعهدی که با خدا و وطن خود دارند، نه تنها در روزهای عید ومناسبت های دیگر فرهنگی ودینی، بلکه همواره به گونه شبانه روزی در تلاش تأمین امنیت بهتر شهر کابل وسرتاسر کشور استند.

عبدالنصیر ضیایی، قوماندان فرقه ۱۱۱ هم با سپاسگزاری از قدردانی وزارت اطلاعات وفرهنگ وانجمن جامعه مدنی از نیروی امنیتی ودفاعی کشور، همکاری مردم را در پشتیبانی از این نیروها تأثیر گذار دانست وخواهان ادامه این همکاری ها شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *