• انتشار: ۳ سنبله ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۵:۳۱
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 12662
پرینت

جاسازی بیش از ۱۴ کیلو گرم هرویین در جاروی دستی

قاچاقچیان مواد مخدر، ۱۴٫۴ کیلو هرویین را به صورت ماهرانه ای در دسته های جاروی دستی جا سازی و قصد قاچاق داشتند که توسط پولیس کشف و ضبط شد.

معینیت مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله با نشر خبرنامه ای گفته است که ۱۴٫۴ کیلوگرم مواد هرویین در ولایت بغلان جاسازی و قاچاقبران قصد انتقال آن را به ولایت نیمروز و از آن طریق می خواستند به کشورهای همسایه قاچاق کنند.

در خبرنامه نگاشته شده است که در ارتباط با این قضیه یک مظنون بازداشت و برای تحقیقات بیشتر تحت نظارت پولیس مبارزه علیه مواد مخدر قرار دارد.

در عملیاتی دیگر در ولایت ننگرهار، نیروهای مبارزه علیه مواد مخدر وزارت امور داخله مقدار ۲۱ کیوگرام هیروئین را که در یک واسطه نقلیه جاسازی گردیده بود را کشف و ضبط کردند.

این مقدار مواد در ولسوالی روداد ولایت ننگرهار کشف و در ارتباط با آن یک مظنون بازداشت گردیده است.

در ولایت هرات نیز در جریان ۴ عملیات در ساحات مختلف شهر هرات، تعداد ۵ تن از قاچاقبران و خرده فروشان مواد مخدر از سوی نیروهای پولیس مبارزه علیه مواد مخدر دستگیر و به پنجه قانون سپرده شده اند.

از دست این افراد، در مجموع مقدار مقدار ۳ کیلوگرم موادمخدر تحت نام هیروین، نیم کیلوگرم مواد کیمیایی و تعداد تقریبا ( ۱۰۰ ) پوری کوچک هیروین کشف و ضبط گردیده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *