• انتشار: ۵ حمل ۱۳۹۵
  • ساعت: ۲۰:۲۹
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 8224
پرینت

تیم ملی فوتبال مقابل ژاپن با شکست مواجه شد

تیم ملی فوتبال کشور در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام فوتبال ملت های آسیا در سال ۲۰۱۹ مقابل تیم قدرتمند ژاپن با شکست مواجه شد.

این بازی که امروز پنجشنبه ۵ حمل/فروردین در ورزشگاه سایتامای شهر توکیوی ژاپن برگزار شد، تیم ملی کشور با ۵ گل از تیم ملی ژاپن شکست خورد.

اویس عزیزی، حسن امین، مسیح سیغانی، سید محمد هاشمی، مصطفی حدید، کنیشکا طاهر، شریف محمد، زبیر امیری، فیصل شایسته، مجیب جمالی و یوسف شیردل پیراهن تیم ملی کشور را مقابل ژاپن به تن داشتند.

گل‌های تیم ژاپن را اوکازاکی (دقیقه ۴۳)، کیوتاکی (دقیقه ۵۸)، شریف محمد (دقیقه ۶۳، گل به خود)، یوشیدا (دقیقه ۷۴) و کانازاکی (دقیقه ۷۸) وارد دروازه افغانستان کردند.

ژاپن در این دیدار فرصت‌های بیشتری برای گل‌زنی داشت اما اویس عزیزی، دروازه بان تیم ملی کشور مانع باز شدن بیشتر دورازه تیم شد.

دیدار رفت دو تیم نیز که در ماه سنبله (شهریور) گذشته به میزبانی افغانستان در ورزشگاه آزادی شهر تهران برگزار شده بود، با نتیجه ۶ بر صفر به سود ژاپن تمام شد.

افغانستان پیش از این بازی، شانس راه‌یافتن به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه را از دست داده بود اما امیدوار بود با گرفتن نتیجه از بازی مقابل ژاپن و سنگاپور، بخت خود برای رفتن به جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ را بیازماید.

بازی افغانستان در برابر سنگاپور، روز سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *