• انتشار: ۲۷ سرطان ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۸:۳۷
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 10988
پرینت

تقریبا نیمی از اروپایی ها می ترسند که فرصت های شغلی توسط مهاجران اشغال شود

براساس یک نظر سنجی که اخیرا در سه کشور اروپایی صورت گرفته، نشان می دهد که تقریبا نیمی از اروپایی ها ترس این را دارند که فرصت های شغلی در این قاره توسط مهاجران اشغال شود.

 

این نظر سنجی نشان می دهد که ۴۷ درصد شهروندان انگلیسی، ۳۶ درصد شهروندان آلمانی و تقریبا ۵۰ درصد شهروندان فرانسه معتقدند که فرصت های شغلی در این کشورها توسط مهاجران اشغال می شود.

لازم به ذکر است که این نظر سنجی به سفارش خبرگزاری اسپوتنیک روسیه و توسط شرکت فرانسوی تحقیقات بازاریابی و نظرسنجی و سازمان آرای انگلیس صورت گرفت.

همچنین بر اساس این نظر سنجی، تقریبا یک چهارم مردم انگلیس یا ۲۴ آنها هیچ گونه آگاهی از فرضیه اشغال فرصت های شغلی توسط مهاجرین نداشتند. در حالیکه شهروندان کشورهای فرانسه و آلمان نسبت به این موضوع آگاهی بهتری داشتند. تقریبا ۵ درصد مردم فرانسه از این موضوع اطلاعی نداشتند و ۶ درصد از مردم آلمان نمی دانستند در این خصوص چه نظری بدهند.

نظر سنجی در طول شش روز انجام شد و در کل از ۳۰۴۲ نفر پرسیده شد که با فرضیه اشغال فرصت های شغلی موافق هستند یا خیر؛ که از این میان، ۹۸۹ نفر آلمانی بودند، ۱۰۰۸ نفر فرانسوی و ۱۰۴۵ نفر انگلیسی بودند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *