• انتشار: ۱۵ جدی ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۲:۰۸
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 31357
پرینت

تأکید هند بر تداوم مبارزه مشترک علیه تروریزم

اجیت دووال، مشاور امنیت ملی هند در دیدار با حمدالله محب مشاور امنیت ملی رئیس جمهور در دهلی نو بر تداوم مبارزه مشترک علیه تروریزم تأکید ورزید.

به گزارش رها، مشاور امنیت ملی هند در دیدار با مشاور امنیت ملی رئیس جمهور که به دهلی سفر کرده است از همکاری دولت این کشور با افغانستان در عرصه مبارزه مشترک علیه تروریزم خبر داده است.

داکتر حمدالله محب، در این دیدار در رابطه به وضعیت امنیتی، روند مذاکرات صلح به مالکیت و رهبری افغانها، انتخابات پارلمانی و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با مقامات بلندرتبه دولتی این کشور به خصوص همتای هندی خود گفتگو کرده است.

وی از دولت هند به خاطر مشارکت در عرصه های مختلف به خصوص پروژه های بزرگ زیربنایی در افغانستان و آموزش نیروهای امنیتی و دفاعی افغان قدردانی نموده است.

همچنان در این دیدار محب از مشاور امنیت ملی هند خواسته تا جهت گسترش همکاری ها به افغانستان سفر نماید که این دعوت از جانب همتایش پذیرفته شده است.

اجیت دووال مشاور امنیت ملی هند نیز گفته است که دولت هند به همکاری های خود با افغانستان به ویژه در عرصه مبارزه مشترک علیه تروریزم، همکاری منطقوی و همکاری های اقتصادی به شمول پروژه های بزرگ زیربنایی ادامه خواهد داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *