• انتشار: 29 آگوست 2015
  • ساعت: 19:16
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 2037
پرینت

بیش از ۶۰ تن به اتهام قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی بازداشت شدند

مرکز عدلی و قضائی مبارزه علیه جرایم مسکرات و مواد مخدر در جریان ماه اسد سال جاری، در ۴۳ پرونده ۶۷ تن به شمول ۲ زن را به اتهام قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکولی از ولایات مختلف کشور دستگیر کرده اند.

پرونده های این متهمین به منظور تعقیب عدلی و قضائی به مراکز عدلی و قضائی مبارزه علیه جرایم مسکرات و مواد مخدر کشور تحویل داده شده اند.

این ۶۷ تن از ولایت های کابل، سمنگان، بغلان، نیمروز، ننگرهار، پروان، بدخشان، تخار، جوزجان، بلخ، هرات، لغمان و زابل هستند که توسط پولیس دستگیر شده اند.

به نقل از خبرنامه این مرکز، از نزد متهمین بطور مجموع بیش از ۲۸۱ کیلوگرام هیروئین، بیش از ۲۵۷۴ کیلوگرام تریاک، ۱۰۱۲ کیلوگرام چرس/حشیش، ۲۸۱۰ لیتر مشروبات الکلی، ۲۹ عراده/دستگاه وسیله نقلیه، ۷۰۳ حلقه و عدد مهمات و ۶۹ دستگاه تلفون نیز کشف و به دست آمده است.

در خبرنامه همچنین آمده است که این مدیریت پس از بررسی های ابتدائی، قضایای ذکر شده را جهت تحقیق بیشتر به ریاست عمومی دادستانی اختصاصی مبارزه علیه جرایم مسکرات و مواد مخدر فرستاده است.

گفتنی است که در جریان سه ماه اول سال جاری، در پیوند به ۱۸۴ پرونده ۲۳۳ تن از جمله ۷ زن، ۱۱ تن موظفین خدمات عامه و ۲ تبعه خارجی که متهم به جرایم مسکرات و مواد مخدر هستند را از ولایات مختلف کشور به مدیریت عمومی تدقیق و بررسی پولیس مرکز عدلی و قضائی مبارزه علیه جرایم مسکرات و مواد مخدر فرستاده بودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *