• انتشار: ۷ دلو ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۰:۵۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 17992
پرینت

بیش از ۲۰۰ آپارتمان به نیروی ارتش داده می شود

ریاست اجرایی حکومت وحدت ملی می گوید که چهار بلاک رهایشی شهرک لاله که دارای بیش از ۲۰۰ آپارتمان است برای نیروی وزارت دفاع ملی توزیع می‌شود.

عبدالله عبدالله رئیس اجرایی در دیدار با معاونان وزارت‌های شهرسازی و دفاع ملی کشور گزارش هیئت موظف شده را برای بررسی شهرک رهایشی لاله واقع در قصبه به‌بحث و بررسی گرفت.

غلام سخی معاون تامیناتی و لوژستیکی وزارت دفاع ملی کشور ابراز داشت: براساس تصمیم رهبری حکومت وحدت ملی قرار شد که شماری از بلاک‌های شهرک رهایشی لاله واقع در قصبه برای نیروهای ارتش در وزارت دفاع ملی داده شود اما این بلاک‌ها از سوی هیئت موظف شده، تائید نشده‌اشت.

آقای سخی افزود که به‌این خاطر این وزارت از وزارت شهرسازی می‌خواهد که در همین شهرک بلاک‌های دیگر را به‌نیروی ارتش بدهد.

اجمل شمس معاون مسکن وزارت شهرسازی در این باره گزارش مختصری را به‌ رئیس اجرایی کشور ارائه کرد و گفت: تیم تخنیکی این وزارت به تمام نگرانی‌های وزارت دفاع ملی در باره بلاک‌های شهرک لاله پاسخ می‌دهند و در این زمینه دلایل قناعت‌بخش دارند که کدام مشکل تخنیکی وجود ندارد.

رئیس اجرایی کشور پس از ارزیابی و بررسی خواسته‌ها و دلایل دو طرف فیصله کرد که وزارت شهرسازی به‌زودی سه بلاک را در همین شهرک براساس خواسته‌ای وزارت دفاع ملی به‌ این وزارت تحویل دهد و همچنان کار یک بلاک دیگر را روی‌دست گیرد.

قابل ذکر است که این چهار بلاک رهایشی دارای بیش از ۲۰۰ آپارتمان است که براساس ضرورت به نیروی ارتش کشور توزیع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *