• انتشار: 15 اکتبر 2015
  • ساعت: 13:13
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 3511
پرینت
حزب کنگرس افغانستان خطاب به نیروهای امنیتی

به دشمن رحم نکنید!

حزب کنگرس افغانستان در پیوند به جنایات اخیر گروه تروریستی طالبان و تحولات سیاسی در کشور، خطاب به نیروهای امنیتی گفت که به دشمن رحم نکنید و اجازه ندهید که جان افراد ملکی به خطر بیافتد.

 

حمیده وردگ، عضو حزب کنگرس افغانستان امروز (پنجشنبه) در یک نشست خبری گفت: “در مقابل دشمنان کشور باید صورت جدی ایستادگی کرد و اجازه ندهیم که بیشتر از این جان و مال مردم را بگیرد.”

خانم وردگ افزود، از دولت نیز می خواهیم که نگرش خود را با تروریستان مشخص کند و دگر انان را برادر و یا مخالف ناراضی خطاب نکند.

وی اضافه کرد، ما ان برادری که خون ما را بریزد، به مال و ناموس ما تجاوز کند و یا اینکه وحشت و دهشت ایجاد کند نمی خواهیم و با آنان مقابله می کنیم.

حزب کنگرس افغانستان می گوید که وضعیت شکننده کنونی کشور، این ضرورت را می طلبد که برای مدیریت بهتر بحران؛ در ساختار مدیریتی کشور تغییر به وجود بیاید.

محمد عزیر آصفی عضو شورای رهبری حزب گفت که با در چارچوب نظام باید تغییراتی به وجود اید که این تغییر عاری از خیر نیست و به نفع مردم می باشد.

آقای آصفی تاکید کرد که فقر، ناامنی و مهاجرت به دلیل نبود یک نظام خوب برای حکومتداری صورت می گیرد.

وی پیشنهاد کرد که دولت باید از سیاسیون و افراد نخبه کشور در ایجاد یک حکومت خوب استفاده کند.

حزب کنگرس از احزاب تازه تاسیس در کشور است که در ماه های اخیر پا به عرصه فعالیت های سیاسی گذاشته است. این حزب خود را به عنوان اپوزسیون دولت معرفی کرده است.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. به دشمن رحم نکنید! | خبر تازه در تاریخ 15 اکتبر 2015:

    […] منبع خبر […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *