• انتشار: ۴ دلو ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۶:۳۱
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 17872
پرینت

برف باری شدید در دایکندی/ بی جهت سفر نکنید!!

مقام ها در ولایت دایکندی از شهروندانی که قصد مسافرت به ولایت دایکندی دارند خواسته است که تا قطع جریان برف باری سفرشان را به تعویق بیاندازند.

شیر محمد انتظار، سخنگوی والی دایکندی در صفحه فیسبوکش نوشته است که در دو روز گذشته در ولایت دایکندی برفباری به شدت جریان داشته و اکنون نیز برف باری جریان دارد.

اقای انتظار نوشته است: “از هموطنان گرامی تمنا داریم که الی قطع شدن جریان برفباری و بهبود وضع جوی از سفرهای غیر ضروری الی اطلاع ثانوی و متوقف شدن جریان برفباری و اطمینان از مناسب بود وضع راهها، خودداری کنند.”

سخنگوی والی همچنین گفته است که در صورت ضرورت به مسافرت وسایل نقلیه تان را مجهز کنید و با احتیاط کامل سفر کنید.

او همچنین گفته است که با آنکه تیم های برف پاکی و ماشینری های ریاست فواید عامه در کوتل ها توظیف شده است اما شدت بارندگی جریان کار پاک کاری را مختل کرده است.

سخنگوی والی از مسیرهای داخلی ولایت گفته که تا حال مسیر بالا ویر و کوتل خدیر نظر به جریان بارندگی شدید بر روی رفت و آمد مسدود است.

همچنین گفته کوتل قوناق همین لحظه کار جریان دارد تا بروی ترافیک باز نگهداشته شود اما بارندگی شدید است. کوتل چبلک با آنکه طوفانی و بارندگی است فعلن ماشینری در حال کاراست و تا یک یا دو ساعت موترها از این کوتل عبور خواهد کرد.

گفتنی است که سال های گذشته به دلیل برف باری ها و بی احتیاطی رانندگان، چندین سانحه سقوط رخ داد که تعدادی از شهروندان این ولایت کشته و یا زخمی شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *