• انتشار: ۸ میزان ۱۳۹۴
  • ساعت: ۱۰:۰۲
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 3060
پرینت

بارسا به سختی از سد لورکوزن گذشت

در آغاز هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا و در شب اول این رقابت ها، در یکی از این دیدارها بارسلونا در خانه خود به سختی از سد تیم لورکوزن آلمان گذشت.

در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا در حالی مهمان خود را شکست داد که ستاره آرژآنتینی خود را به علت مصدومیت در اختیار نداشت.
در این بازی َتیم مهمان در‌‌ همان ابتدای کار صاحب یک موقعیت مناسب شد اما “تراشتگن” توانست با یک عکس العمل خوب ضربه “چیچاریتو” را مهار کند. در ادامه بازیکنان لورکوزن با پرسینگ شدید به خط هافبک بارسا اجازه ندادند که کنترل بازی را در دست بگیرد و به فشار روی دروازه تراشتگن ادامه دادند.

تیم میزبان در دقیقه ۱۰ صاحب یک موقعیت خوب شد اما “لنو” مانع از باز شدن دروازه لورکوزن شد.

بازی با برتری تیم آلمانی ادامه پیدا کرد و این تیم سرانجام در دقیقه ۲۲ روی کرنر “کالهان اوغلو” و ضربه سر “پاپادوپولوس” موفق شد دروازه تراشتگن را باز کند.

لورکوزن بعد از این گل عقب ننشست و به حملاتش ادامه داد و فرصت خوبی را برای افزایش اختلاف در دقیقه ۳۶ هم از دست داد. در ‌‌نهایت نیمه نخست با برتری تیم لورکوزن به پایان رسید.

لورکوزن همانند نیمه اول در‌‌ همان ابتدای نیمه دوم صاحب یک موقعیت بسیار مناسب شد اما چیچاریتو این فرصت را با بی‌دقتی از دست داد.

بارسا در دقیقه ۸۰ روی حرکت خوب “آلبا” و توسط “روبرتو” موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. و در ادامه این تیم از بهم ریختگی خط دفاعی لورکوزن استفاده کرد و تنها دو دقیقه بعد با شوت تماشایی “سوارز” به گل دوم هم رسید.
در ‌‌نهایت شاگردان “انریکه” در غیاب مسی و در شبی که عملکرد درخشانی ارائه نکردند به یک پیروزی شیرین خانگی مقابل لورکوزن دست یافتند.

امشب درمهمترین دیدارها و در گروهA  این مسابقات رئال مادرید مهمان مالمو خواهد بود و در گروه B منچستر یونایتد به مصاف ولسفبورگ خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *