• انتشار: ۶ عقرب ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۲:۳۲
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 30083
پرینت

انفجار نزدیک محل استقرار ریاست جمهوری در هلمند

منابع محلی از شهر لشکرگاه مرکز ولایت هلمند خبر می دهند که همزمان با حضور رئیس جمهوری در این شهر انفجازی نزدیک محل استقرار ریاست جمهوری رخ داده است.

به گزارش رها، منابع محلی از وقوع انفجار در نزدیکی ساختمان والی هلمند و هتل بُست همزمان با سفر رئیس جمهوری به شهر لشکرگاه خبر داده اند.
به گفته آنان انفجار ناشی از “فرود گلوله هاوان” بوده است.
یک منبع امنیتی که نخواست نامش فاش شود گفت که این انفجار تلفات ندارد و یک گلوله هاوان در نزدیکی محل اقامت آقای غنی فرود آمده‌است.
عمر زواک، سخنگوی والی هلمند نیز وقوع انفجار را تأیید کرده ولی گفته که انفجارناشی از انفجار یک “دیگ بخار بوده” و برای بررسی حادثه نیروهای امنیتی به محل اعزام شده‌اند.
با این حال، شاه حسین مرتضوی، معاون سخنگوی رئیس جمهور که آقای غنی را در این سفر همراهی می‌کند، گفته است که برنامه‌های سفر آقای غنی به صورت عادی ادامه دارد و صدای انفجار در محل اقامت آقای غنی شنیده نشده است.
خبرنامه ارگ ریاست جمهوری افغانستان نوشته که سفر آقای غنی به ادامه سفرهای ولایتی او انجام و یک هیأت عالی رتبه دولتی آقای غنی را در این سفر همراهی می‌کند.
دیدار با مسئولین غیر نظامی و نظامی، بزرگان، علما، زنان، جوانان، نمایندگان شورای ولایتی، معلمان، استادان و نمایندگان اقشار مختلف بخشی دیگری از برنامه آقای غنی عنوان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *