- خبرگزاری رها - http://rahapress.af -

ادامه عملیات شفق علیه مخالفان مسلح در ولایت غزنی

احمد فهیم امیری سخنگوی فرماندهی پولیس ولایت غزنی به خبرگزاری رها گفت حوالی ساعت ۹ شب گذشته در منطقه قره باغی” ولسوالی اندر، طی عملیات نیروهای امنیتی دو تن از شورشیان طالبان را به هلاکت رساندند و مقداری سلاح و جنگ افزار نیز از این شورشیان بدست آوردند.

این رویداد در حالی به وقوع می پیوندد که سه روز پیش نیز در جریان همین عملیات، دو تن از فرماندهان برجسته طالبان در ولسوالی اندر توسط نیروهای امنیتی به هلاکت رسیدند.

آقای امیری افزود عملیات شفق در ولسوالی های ناامن ولایت غزنی که تهدیدات امنیتی در این مناطق بالا می باشد راه اندازی می شود.

لازم به ذکر است که ولسوالی های اندر، مقر، زنخان، گیلان، خوگیانی، ده یگ ، اجرستان و ناوه از جمله ولسوالی های ناامن در ولایت غزنی می باشند که تحرکات طالبان مسلح در ٱن به شکل فعال دیده می شود.

صدیق صدیقی سخنگوی وزارت امورداخله در اواخر سال گذشته گفته بود که در بهار سال جاری عملیاتی تحت نام شفق در سراسر کشور جهت سرکوب مخالفان مسلح دولت به راه انداخته خواهد شد.

غزنی از ولایت های نسبتا ناآرام درمرکز کشوراست که طالبان و گروه های مسلح مخالف دولت در بسیاری از بخش های آن حضور و فعالیت دارند.
محمدعطا رضایی- غزنی