• انتشار: ۱۶ حمل ۱۳۹۵
  • ساعت: ۰۹:۰۲
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 8559
پرینت
مقامات امنیتی هرات:

“اجازه نخواهم داد، داعش و دیگر گروه‌های ترویستی در این حوزه ظهور کنند”  

مقامات امنیتی در غرب کشور می گویند گروه های تروریستی همچون “داعش و طالب” اگر کوچک ترین معضلی برای مردم ایجاد کنند از سوی نیروهای امنیتی افغان نابود خواهند شد.

این مقامات گفته اند نیروهای امنیتی افغان آمادگی ویژه ای دارند تا هر گروهی تحت هر نامی که باشد را سرکوب کنند و اجازه ظهور و نفوس شان را در این حوزه نخواهند داد.

جان آقای صدیقی سرپرست پلیس امن نظم عامه در غرب افغانستان در گفتگوی اختصاصی به خبرگزاری رها می گوید قرار است که در آینده ای نه چندان دور عملیات های نظامی گسترده ای را در برابر مخالفان مسلح دولت راه ندازی کنند.

او گفت که این عملیات‌ها در ولسوالی های شیندند هرات، بالابلوک فراه و دیگر نقاط که مردم کشور از آنجا ابراز ناامنی می کنند راه اندازی می شود.

آقای صدیقی علاوه می کند هر گروهی تحت هر نامی که باشد توانایی نبرد با نیروهای امنیتی افغان را ندارد و این وضع موجب امنیت بهتر در سراسر کشور خواهد بود.

گفتنی است یکی از مشکلات گروه های مخالف مسلح دولت ایجاد عملیات های نظامی نیروهای امنیتی است که در نقاط ناامن کشور راه ندازی می شود.

این برنامه نظامی توانسته تا عده ای زیادی از طالبان مسلح را سرکوب کند و شماری دیگر را زخمی و برخی از آنان را متواری به کشورهای همسایه همچون پاکستان نماید.

امیرعلی فولادی- هرات

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *