• انتشار: ۳۱ سنبله ۱۳۹۵
  • ساعت: ۰۹:۵۹
  • سرویس: فرهنگی هنری
  • کدخبر: 13484
پرینت

آنجلینا جولی و براد پیت بازیگران مشهور آمریکایی از هم جدا می شوند

اخیرا آنجلینا جولی بازیگر سرشناس و چهره محبوب هالیوود و براد پیت دیگر بازیگر مشهور آمریکا خبرساز شده اند، که گفته می شود آنجلینا جولی درخواست طلاق کرده است.

رابرت افر وکیل خانم جولی ۴۱ ساله در بیانیه ای گفت “آنجلیا جولی این تصمیم را بخاطر سلامت شش فرزندشان گرفته است.

افر همچنین گفته است که خانم جولی در حاضر در خصوص این تصمیم اش به هیچ سوال و یا نظری پاسخ نمی دهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری تی ام زی، آنجلینا جولی روز دوشنبه اسناد درخواست طلاق اش را به دادگاه ارائه کرده و همچنین به دنبال حضانت گرفتن فرزندانشان است.

منابع نزدیک به این دو زوج مشهور هالیوود گفته اند که آنجلینا جولی پس از آن تصمیم به طلاق گرفت که متوجه شد براد پیت رفتار خوبی با فرزندانشان ندارد، که ظاهرا سبب عصبانیت خانم جولی شده است.

تاکنون هیچ خبر و یا حتی شایعه ای مبنی بر در میان بودن شخص سومی در این ماجرا وجود ندارد، و فقط تصمیم خانم جولی ناشی از رفتار نامناسب براد پیت با فرزند خوانده هایشان می باشد.

در بیانیه وکیل خانم جولی آمده است که وی تاریخ جدایی شان از هم را از ۱۵ سپتامبر یعنی پنج روز پیش اعلام کرده است.

لازم به ذکر است که این دو زوج مشهور سینمای هالیوود از سال ۲۰۰۴ تاکنون در کنار یکدیگر زندگی کردند و در ماه اگست سال ۲۰۱۴ به صورت رسمی ازدواج کردند.

این سومین طلاق خانم انجلینا جولی پس از اینکه وی از جانی لی میلر و بیلی باب تورنتون جدا شد می باشد.

برای براد پیت نیز این دومین طلاق او خواهد بود. وی پیش از خانم جولی با جنیفر انیستون ازدواج کرده بود که در سال ۲۰۰۵ از همدیگر طلاق گرفتند.

گفتنی است که خانم آنجلینا جولی پیش تر اعلام کرده بود که قرار است در نقش آفرینی تازه خود، نقش یک دختر افغان به نام پروانه را ایفا کند.

این فیلم که اقتباسی از رمان مشهور “نان آور” نوشته “الیس دیبوره” می باشد شهامت و شجاعت دختران افغانی را به تصویر می کشد که لباس مبدل مردانه به تن می کنند تا در شرایط بد اقتصادی کشور بتوانند نان آور خانواده خود باشند.

شخصیت اصلی فیلم دختری است به نام “پروانه” که در مناطق تحت تسلط طالبان به همراه خانواده خود زندگی می کند. پروانه پس از اینکه پدرش به اشتباه به زندان می افتد، برای اینکه بتواند نان آور خانواده باشد لباس مبدل پسرانه می پوشد و کار می کند.

رمان نان آور, الیس دبوره

آنجلینا جولی پیت در این خصوص می گوید “داستان “نان آور” برای ما یادآور میلیون ها دختری است که در شرایط بد ظلم و ستم مجبور هستند به خانواده های خود کمک کنند و این دختران در چنین شرایطی بزرگ می شوند. ”

خانم جولی می افزاید “بسیار خوشحال هستم که با تیمی حرفه ای در ساخت این فیلم کار می کنم که می توانند غنای فرهنگ و خلاقیت افغانی بخصوص دخترانی چون پروانه را به خوبی به تصویر بکشند.”

گفتنی است که این فیلم قرار است به تهیه کنندگی یک کمپنی ایرلندی و کارگردانی نورا تیومی ساخته شود.

فیلم نامه این فیلم هم قرار است توسط نویسنده اکراینی کانادایی آنیتا دورون نوشته شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *